Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

"Не відкладай добрий вчинок на завтра..." 2013 рік

З 21 по 24 жовтня в нашій парафії відбулись реколекції для дівчат, тема яких була "Я маленький місіонер», а гасло – «Не відкладай добрий вчинок на завтра, завтра можна зробити ще один!"

На цих реколекціях було 11 дівчат, а також приїхала с. Анна з Іллічівська та с. Домініка з Кіровограда, котрі займалися дівчатами, особливо під час праці в групах. А наш настоятель о. Микола, кожного дня під час Святої Меси говорив коротенькі, але дуже глибокі та повчальні проповіді.

Детальніше...
 
Нашому Згромадженню - 174 роки

 

Клара Вольф (1805-1853), котра народилася в Пруднику (Польща), в 1842 році, в Нисі (Польша), висунула ідею, щоб піклуватися про хворих та самотніх в їхніх власних будинках. Бачачи в цьому Божу Волю, порадившись зі сповідником Марія-Луїза Меркерт (1817-1872), її рідна сестра Матильда (1813-1846), та Франциска Вернер (1817-1885) – подруга шкільних років – приєдналися до Клари.

Свою благодійну діяльність вони розпочали в Нисі 27 вересня 1842р., 174 роки тому. В цей день вони приступили до Таїнства Сповіді, взяли участь у Святій Месі, котру звершував їхній духовний наставник та прийняли Святе Причастя. А після Євхаристії, біля невеличкого вівтаря відали себе і свою місію Пресвятому Серцю Ісуса та отримали благословення священика на благодійну діяльність у своєму рідному місті. А прикладом для них була Св. Єлизавета Угорська, яку в 1850р. обрали заступницею Спільноти.

Детальніше...
 
Зустрічь молоді в Лановичах 2013 рік

З 22 по 25 серпня в с.Лановичі, на Львівщині, відбувся ІХ зїзд молоді, який зорганізували оо.Салетині і в якому Марічка, Юлія та я, дякуючи о.Настоятелеві, могли взяти активну участь. Тема, яка нас супроводжувала ці дні була: "Життя під прицілом". Ми мали можливість почути різні конференції на теми: "Залежнісь", "Як діє диявол в нашому житті", "Чистота", а також мали час на особисту, спільну молитву, на танці, забави та знайомства...

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Ми в Україні
Кіровоград Пе...
Чорноморськ
Чорноморськ ...
Червоноград
Червоноград Д...