Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

Свята Богородице Діво, молись за нас!

"Вихваляйте, доли, гори, поля, луки, ліси, бори. Найсвятішу над дівами, диво дивне, світу славу. Тихим плином д...

Молитовні наміри Папи Франциска на травень 2017 р.

Євангелізаційний: Щоб християни в Африці давали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, насл...

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

"Не відкладай добрий вчинок на завтра..." 2013 рік

З 21 по 24 жовтня в нашій парафії відбулись реколекції для дівчат, тема яких була "Я маленький місіонер», а гасло – «Не відкладай добрий вчинок на завтра, завтра можна зробити ще один!"

На цих реколекціях було 11 дівчат, а також приїхала с. Анна з Іллічівська та с. Домініка з Кіровограда, котрі займалися дівчатами, особливо під час праці в групах. А наш настоятель о. Микола, кожного дня під час Святої Меси говорив коротенькі, але дуже глибокі та повчальні проповіді.

Детальніше...
 
Нашому Згромадженню - 174 роки

 

Клара Вольф (1805-1853), котра народилася в Пруднику (Польща), в 1842 році, в Нисі (Польша), висунула ідею, щоб піклуватися про хворих та самотніх в їхніх власних будинках. Бачачи в цьому Божу Волю, порадившись зі сповідником Марія-Луїза Меркерт (1817-1872), її рідна сестра Матильда (1813-1846), та Франциска Вернер (1817-1885) – подруга шкільних років – приєдналися до Клари.

Свою благодійну діяльність вони розпочали в Нисі 27 вересня 1842р., 174 роки тому. В цей день вони приступили до Таїнства Сповіді, взяли участь у Святій Месі, котру звершував їхній духовний наставник та прийняли Святе Причастя. А після Євхаристії, біля невеличкого вівтаря відали себе і свою місію Пресвятому Серцю Ісуса та отримали благословення священика на благодійну діяльність у своєму рідному місті. А прикладом для них була Св. Єлизавета Угорська, яку в 1850р. обрали заступницею Спільноти.

Детальніше...
 
Зустрічь молоді в Лановичах 2013 рік

З 22 по 25 серпня в с.Лановичі, на Львівщині, відбувся ІХ зїзд молоді, який зорганізували оо.Салетині і в якому Марічка, Юлія та я, дякуючи о.Настоятелеві, могли взяти активну участь. Тема, яка нас супроводжувала ці дні була: "Життя під прицілом". Ми мали можливість почути різні конференції на теми: "Залежнісь", "Як діє диявол в нашому житті", "Чистота", а також мали час на особисту, спільну молитву, на танці, забави та знайомства...

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Останні новини

Єлизаветанки - місіонерки
Вже не перший рі...

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Червоноград
Червоноград Д...
Чорноморськ
Чорноморськ ...
Ми в Україні
Кіровоград Пе...