Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

Свята Богородице Діво, молись за нас!

"Вихваляйте, доли, гори, поля, луки, ліси, бори. Найсвятішу над дівами, диво дивне, світу славу. Тихим плином д...

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

Молитовні наміри Папи Франциска на травень 2017 р.

Євангелізаційний: Щоб християни в Африці давали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, насл...

Зустрічь молоді в Кракові 2013 рік

"Ідіть отже і зробіть учнями всі народи" - це було гасло Всесвітнього Дня Молоді в Ріо-де-жанейро А для тих, хто не мав змогу поїхати до Ріо, подібні зустрічі були організовані  у різних країнах світу та в різних місцевостях. і нас, молодь з Червонограда, о.Павло Кубані, настоятель храму св.Христа в Кракові запросив на зустріч "Ріо в Кракові". І в цю 3-х денну чудову подорож ми вирушили завдяки нашому Настоятелеві, о.Миколі.

Детальніше...
 
Паломництво до Бердичева 2013 рік

 

З 15 по 21 липня, на Поділлі відбулось ХХІІ паломництво до Матері Божої Бердичівської в якому разом зі мною  взяли участь дві наші юні парафіянки: Марійка Лешик та Софійка Данильчак. Не раз було важко, не раз появлялись сльози на очах від мозолів, від втоми, але ми не здавалися, ми вірили і відчували, що Господь з нами і допоможе нам дійти до мети. А коли ще в далі почав виднітися Санктуарій Матері Божої Бердичівської - то втома, біль просто зникли, а серце наповнювала величезна радість, щастя, спокій і вдячність... це не можливо описати - це треба пережити.

Детальніше...
 
Летичів-Умань-Іллічівськ-Одеса-Бердичів 1-11.07.2013 рік

1 липня - Червоноградська молодь, о.Микола і я відправились в подорож зі Святим Духом, до Іллічівська на Чорне море. По дорозі ми заїхали до Летичівської Матері Божої, в Санктуарії відправили Святу Службу, заспівали пісню для Марії та попросили, щоб нам товаришувала ці дня і вирушили далі. Наступна зупинка була в Умані, в Софіївському парку де ми насолоджувалися красою, яка там панувала і вже нарешті Іллічівськ!!! Тут ми відпочивали та поглиблювали свою віру роздумуючи та втілюючи в життя плоди Святого Духа. Також була нагода поїхати на екскурсію до слинної Одеси і вже 11 липня повертаючись додому ми заїхали до Бердичівської Матері Божої подякувати за опіку під час відпочинку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Останні новини

Єлизаветанки - місіонерки
Вже не перший рі...

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Ми в Україні
Кіровоград Пе...
Чорноморськ
Чорноморськ ...
Червоноград
Червоноград Д...