Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

Зустрічь молоді в Кракові 2013 рік

"Ідіть отже і зробіть учнями всі народи" - це було гасло Всесвітнього Дня Молоді в Ріо-де-жанейро А для тих, хто не мав змогу поїхати до Ріо, подібні зустрічі були організовані  у різних країнах світу та в різних місцевостях. і нас, молодь з Червонограда, о.Павло Кубані, настоятель храму св.Христа в Кракові запросив на зустріч "Ріо в Кракові". І в цю 3-х денну чудову подорож ми вирушили завдяки нашому Настоятелеві, о.Миколі.

Детальніше...
 
Паломництво до Бердичева 2013 рік

 

З 15 по 21 липня, на Поділлі відбулось ХХІІ паломництво до Матері Божої Бердичівської в якому разом зі мною  взяли участь дві наші юні парафіянки: Марійка Лешик та Софійка Данильчак. Не раз було важко, не раз появлялись сльози на очах від мозолів, від втоми, але ми не здавалися, ми вірили і відчували, що Господь з нами і допоможе нам дійти до мети. А коли ще в далі почав виднітися Санктуарій Матері Божої Бердичівської - то втома, біль просто зникли, а серце наповнювала величезна радість, щастя, спокій і вдячність... це не можливо описати - це треба пережити.

Детальніше...
 
Летичів-Умань-Іллічівськ-Одеса-Бердичів 1-11.07.2013 рік

1 липня - Червоноградська молодь, о.Микола і я відправились в подорож зі Святим Духом, до Іллічівська на Чорне море. По дорозі ми заїхали до Летичівської Матері Божої, в Санктуарії відправили Святу Службу, заспівали пісню для Марії та попросили, щоб нам товаришувала ці дня і вирушили далі. Наступна зупинка була в Умані, в Софіївському парку де ми насолоджувалися красою, яка там панувала і вже нарешті Іллічівськ!!! Тут ми відпочивали та поглиблювали свою віру роздумуючи та втілюючи в життя плоди Святого Духа. Також була нагода поїхати на екскурсію до слинної Одеси і вже 11 липня повертаючись додому ми заїхали до Бердичівської Матері Божої подякувати за опіку під час відпочинку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Ми в Україні
Кіровоград Пе...
Чорноморськ
Чорноморськ ...
Червоноград
Червоноград Д...