Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

Молитовні наміри Папи Франциска на травень 2017 р.

Євангелізаційний: Щоб християни в Африці давали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, насл...

Свята Богородице Діво, молись за нас!

"Вихваляйте, доли, гори, поля, луки, ліси, бори. Найсвятішу над дівами, диво дивне, світу славу. Тихим плином д...

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

Нашому Згромадженню - 174 роки

 

Клара Вольф (1805-1853), котра народилася в Пруднику (Польща), в 1842 році, в Нисі (Польша), висунула ідею, щоб піклуватися про хворих та самотніх в їхніх власних будинках. Бачачи в цьому Божу Волю, порадившись зі сповідником Марія-Луїза Меркерт (1817-1872), її рідна сестра Матильда (1813-1846), та Франциска Вернер (1817-1885) – подруга шкільних років – приєдналися до Клари.

Свою благодійну діяльність вони розпочали в Нисі 27 вересня 1842р., 174 роки тому. В цей день вони приступили до Таїнства Сповіді, взяли участь у Святій Месі, котру звершував їхній духовний наставник та прийняли Святе Причастя. А після Євхаристії, біля невеличкого вівтаря відали себе і свою місію Пресвятому Серцю Ісуса та отримали благословення священика на благодійну діяльність у своєму рідному місті. А прикладом для них була Св. Єлизавета Угорська, яку в 1850р. обрали заступницею Спільноти.

Детальніше...
 
Зустрічь молоді в Лановичах 2013 рік

З 22 по 25 серпня в с.Лановичі, на Львівщині, відбувся ІХ зїзд молоді, який зорганізували оо.Салетині і в якому Марічка, Юлія та я, дякуючи о.Настоятелеві, могли взяти активну участь. Тема, яка нас супроводжувала ці дні була: "Життя під прицілом". Ми мали можливість почути різні конференції на теми: "Залежнісь", "Як діє диявол в нашому житті", "Чистота", а також мали час на особисту, спільну молитву, на танці, забави та знайомства...

Детальніше...
 
Зустрічь молоді в Кракові 2013 рік

"Ідіть отже і зробіть учнями всі народи" - це було гасло Всесвітнього Дня Молоді в Ріо-де-жанейро А для тих, хто не мав змогу поїхати до Ріо, подібні зустрічі були організовані  у різних країнах світу та в різних місцевостях. і нас, молодь з Червонограда, о.Павло Кубані, настоятель храму св.Христа в Кракові запросив на зустріч "Ріо в Кракові". І в цю 3-х денну чудову подорож ми вирушили завдяки нашому Настоятелеві, о.Миколі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Ми в Україні
Кіровоград Пе...
Червоноград
Червоноград Д...
Чорноморськ
Чорноморськ ...