Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

Свята Богородице Діво, молись за нас!

"Вихваляйте, доли, гори, поля, луки, ліси, бори. Найсвятішу над дівами, диво дивне, світу славу. Тихим плином д...

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

Молитовні наміри Папи Франциска на травень 2017 р.

Євангелізаційний: Щоб християни в Африці давали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, насл...

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

Паломництво до Бердичева 2013 рік

 

З 15 по 21 липня, на Поділлі відбулось ХХІІ паломництво до Матері Божої Бердичівської в якому разом зі мною  взяли участь дві наші юні парафіянки: Марійка Лешик та Софійка Данильчак. Не раз було важко, не раз появлялись сльози на очах від мозолів, від втоми, але ми не здавалися, ми вірили і відчували, що Господь з нами і допоможе нам дійти до мети. А коли ще в далі почав виднітися Санктуарій Матері Божої Бердичівської - то втома, біль просто зникли, а серце наповнювала величезна радість, щастя, спокій і вдячність... це не можливо описати - це треба пережити.

Детальніше...
 
Летичів-Умань-Іллічівськ-Одеса-Бердичів 1-11.07.2013 рік

1 липня - Червоноградська молодь, о.Микола і я відправились в подорож зі Святим Духом, до Іллічівська на Чорне море. По дорозі ми заїхали до Летичівської Матері Божої, в Санктуарії відправили Святу Службу, заспівали пісню для Марії та попросили, щоб нам товаришувала ці дня і вирушили далі. Наступна зупинка була в Умані, в Софіївському парку де ми насолоджувалися красою, яка там панувала і вже нарешті Іллічівськ!!! Тут ми відпочивали та поглиблювали свою віру роздумуючи та втілюючи в життя плоди Святого Духа. Також була нагода поїхати на екскурсію до слинної Одеси і вже 11 липня повертаючись додому ми заїхали до Бердичівської Матері Божої подякувати за опіку під час відпочинку.

Детальніше...
 
Відпочиваємо з Ангелами 2013 рік
З 16 по 21 червня діти нашої парафії "Зіслання Святого Духа" з Червонограду відпочивали в Шацьку на озері "Світязь". Протягом цих шести днів товаришували нам Ангели,
кожного ндя інший: Ангел Любові, Доброти, Прощення, Спільноти, Молитви та Ангел - Охоронець. Вони допомагали нам ставати кращими та блище Господа. Організатором та духовним наставником цих Канікул з Господом, був наш Настоятель о.Микола Леськів, допомагал: дві юні аніматорки, п.Лена і я :)
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Чорноморськ
Чорноморськ ...
Ми в Україні
Кіровоград Пе...
Червоноград
Червоноград Д...