Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

Відпуст та Перше Святе Причастя у Червонограді! 2013 рік

19 травня вся наша парафіяльна родина у м.Червонограді урочисто відсвяткувала Зіслання Святого Духа, Храмове Свято та Перше Святе Причастя шести Ангелочків!!!

Святкування розпочалось Адорацією Пресвятих Дарів, після благословення Отець - Настоятель, біля хреста любо привітав дітей: Віталіка, Анну, Христину, Анну-Марію, Катерину та Олеся, які мали приступити вперше до Святого Причастя,  вони попросили батьків про благословення і потім всі процесійно вирушили до вівтаря.

Святу Месу очолював о. Олег Саламон, ректор вищої духовної семінарія, а проровідь проголосив о.Дарій з Бучача.

Детальніше...
 
Святе Тридення та Великдень у Кіровограді! 2013 рік
Христос Воскрес! Славімо Його! Алілуя!!!
До Світлого Христового Воскресіння нам допомогло приготуватися Пасхальне Тридення, в Великий Четвер, ми пригадували та переживали установлення Святої Євхаристії та Священства і мали цілообову Адорацію, в Страсну П’ятницю під час екуменічної Хресної Дороги, вулицями нашого кварталу та Літургії Слова, задумувалися над стражданнями та смертю Ісуса Христа, також була цілий час Адорація, аж до Суботньої Пасхальної Літургії, всі бажаючі могли зайти до Костелу на приватну та спільну молитву. А після Пасхальної Літургії, отець-настоятель освятив їжу на святковий стіл.
c.Іренея, Кіровоград
Детальніше...
 
Великдень у Червонограді! 2013 рік

З радістю і з нетерпінням вся наша парафія «Зіслання Святого Духа» м.Червоноград, очікувала Великодніх Свят, Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа.

У підготовці до Світлого Дня Воскресіння, були задіяні і дорослі і діти: хтось прибирав та прикрашав Каплицю, хтось чистив підсвічники, хтось робив декорації на Святе Тридення, хтось прибирав територію, хтось мив підлогу, хтось приготовував вогнище, хтось дбав про гарний святковий спів і т.д., одним словом ми відчули, що очікування Пасхальної радості дарує чудові хвилини єдності та любові, особливо коли приготовлюється Святкова, Урочиста Літургія та прикрашається Святиня. Крім зовнішнього приготування, також приготовлювались і духовно, очищали наші серця під час Святої сповіді та разом молилися під час Адорації при Темніці і Гробі Господньому.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Ми в Україні
Кіровоград Пе...
Червоноград
Червоноград Д...
Чорноморськ
Чорноморськ ...