Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

Habemus Papam!

Новый папа Римский Франциск I в первый раз появился перед верующими!

Первыми словами Франциска стали: «Братья и сестры! Добрый вечер».

Папа возблагодарил Бога за то, что католики всего мира получили нового понтифика, выразил благодарность кардиналам, избравшим его, а также собравшимся на площади перед собором святого Петра в Риме. Затем он предложил верующим помолиться за предыдущего папу Бенедикта XVI. В конце своего выступления Франциск попросил собравшихся попросить у Бога, чтобы Он вдохновил нового понтифика на служение.Франциск I закончил свое короткое выступление словами:
Детальніше...
 
Сестри - Мучениці, 1945р.

Любов ніколи не перестає (1 Кор. 13, 8)

19 січня 1945р., Радянська армія переступила польсько-німецький кордон. Прихід військ, найчастіше був пов'язаний з підпаленням будинків, пограбуванням, зневагою церкви та каплиць. Терпіли невинні люди. Багато духовних осіб, чернець, ченців та вірних мирян принесли жертву крові з приводу віри в Бога і приналежності до церкви. Наше Згромадження, сестер Святої Єлизавети, на той час має більш ніж 4500 тисячі сестер в понад 400 місцевостях. Під час війни, близько 1000 сестер працювало у військових госпіталях. Солдати вбили біля 100 сестер, більшість були вбиті в обороні чистоти власної або інших сестер, які згинули в 1945 році.

Сестри Святої Єлизавети свідчать, що сестри, які були розтріляні :

Не просили про милість

Детальніше...
 
Пізнаємо наше місто!!! 2013 рік

Прогулянка, вулицями НАШОГО міста...

о.Миколай зробив нам екскурсію по м.Червоноград, щоб ми краще пізнали і полюбили, місто в якому живемо :) ми відвідали: Церкву святого Володимира, засновану в 1692 р. разом з монастирем римсько-католицького ордена бернардинiв. Пiсля пожежi, що знищила дерев'янi будiвлi, в 1760 р. комплекс було вiдбудовано у каменi на кошти Юзефа-Фелiцiана Потоцького.Будiвля виконана в стилi бароко. У 1951 р. храм був закритий. У 1988 р. будинок було передано громадi УПЦ.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Ми в Україні
Кіровоград Пе...
Чорноморськ
Чорноморськ ...
Червоноград
Червоноград Д...