Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

"Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога"

У нашій парафії, Зіслання Святого Духа у Червонограді, з 26 по 28 березня відбулися дні зосередження для дівчат 13-16 років, які проводив о. Петро Франків Оfm зі Львова. "Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога" - власне цей фрагмент з Біблії і був темою зосередження. О. Петро говорив цікаві конференції, роз'яснюючи дівчатам, що значить "Блаженні", "Чисті", "Побачать Бога" і підкреслив, що прикладом для нас, як бути блаженним, чистим, щоб побачити Бога є Найсвятіше Серце Ісуса.

Всього взяло участь в цих "міні реколекціях" - 16 дівчат, 7 - приїхало з с. Сарою домініканкою з Жовкви, а 9 було наших з Червонограда. Дівчата мали різні завдання в групах: робили плакати, пантоміми, випікали тістечка для хворих, яких відвідували, готували конкурси, а також разом накривали та прибирали зі столу. Ну і звісно найголовніше - СПІЛЬНА МОЛТВА - вони читали, співали та грали на гітарі під час Євхаристії, приготовлювали молитву Таіze та роздуми на Хресту Дорогу, якою ми і закінчили наші дні зосередження.

Детальніше...
 
День богопосвяченого життя 2014 рік

 

2 лютого ми відзначаємо літургійне свято Стрітення Господнє. Сорок днів після народження Ісуса, Марія та Йосип принесли Його в Єрусалим, притримуючись Мойсеєвого Закону, так як кожен первісток за Писанням належав Господу, і тому за нього приносилася викупна жертва. У цій події проявляється посвята Ісуса - Богу Отцю і пов'язана з ним посвята Діви Марії .

В 1997 р. Папа Іван Павло ІІ в свято Стрітення Господнього встановив - день богопосвяченого життя. У цей день присвячені Богу особи приносять або відновлюють свої чернечі обітниці.

с. М. Кароліна, с. М. Мирослава і я в цей день також, на Євхаристії в присутності цілої парафії, урочисто відновили свої обітниці: Чистоти, Убогості та Послуху.

Детальніше...
 
Вісті з Іллічівська! 2013 рік

На згадку про св. Миколая, єпископа Міри, який відзначався благочестям і милосердям, ми приготовлювали невеличкі подарунки для інших, а особливо для дітей. В цей день у нашому монастирі не бракувало радості, святий прийшов до дітей, які ходять на катехизацію. Ми дарували один - одному радість, добросердечну усмішку і доброту.

с. Схоластика

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Чорноморськ
Чорноморськ ...
Червоноград
Червоноград Д...
Ми в Україні
Кіровоград Пе...