Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  

Єлизаветанки - місіонерки

Вже не перший рік від могили св. Войцеха, єпископа і місіонера, у Польщі, наші сестри єлизаветанки разом з інши...

Свята Богородице Діво, молись за нас!

"Вихваляйте, доли, гори, поля, луки, ліси, бори. Найсвятішу над дівами, диво дивне, світу славу. Тихим плином д...

СМС від бл. Марії Луізи Меркерт

  "Боже, що єси з усіма, хто вірить у Тебе, просимо і далі чудесно нам допомагай." ( 22. 06. 1870 р. )******************************...

Молитовні наміри Папи Франциска на травень 2017 р.

Євангелізаційний: Щоб християни в Африці давали пророче свідчення примирення, справедливості й миру, насл...

бл. Марія Луіза Меркерт

Матір, Марія Луіза Меркерт - самарянка з Ниси та співзасновниця Згромадження сестер святої Єлизавети.   "Мар...

"Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога"

У нашій парафії, Зіслання Святого Духа у Червонограді, з 26 по 28 березня відбулися дні зосередження для дівчат 13-16 років, які проводив о. Петро Франків Оfm зі Львова. "Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога" - власне цей фрагмент з Біблії і був темою зосередження. О. Петро говорив цікаві конференції, роз'яснюючи дівчатам, що значить "Блаженні", "Чисті", "Побачать Бога" і підкреслив, що прикладом для нас, як бути блаженним, чистим, щоб побачити Бога є Найсвятіше Серце Ісуса.

Всього взяло участь в цих "міні реколекціях" - 16 дівчат, 7 - приїхало з с. Сарою домініканкою з Жовкви, а 9 було наших з Червонограда. Дівчата мали різні завдання в групах: робили плакати, пантоміми, випікали тістечка для хворих, яких відвідували, готували конкурси, а також разом накривали та прибирали зі столу. Ну і звісно найголовніше - СПІЛЬНА МОЛТВА - вони читали, співали та грали на гітарі під час Євхаристії, приготовлювали молитву Таіze та роздуми на Хресту Дорогу, якою ми і закінчили наші дні зосередження.

Детальніше...
 
День богопосвяченого життя 2014 рік

 

2 лютого ми відзначаємо літургійне свято Стрітення Господнє. Сорок днів після народження Ісуса, Марія та Йосип принесли Його в Єрусалим, притримуючись Мойсеєвого Закону, так як кожен первісток за Писанням належав Господу, і тому за нього приносилася викупна жертва. У цій події проявляється посвята Ісуса - Богу Отцю і пов'язана з ним посвята Діви Марії .

В 1997 р. Папа Іван Павло ІІ в свято Стрітення Господнього встановив - день богопосвяченого життя. У цей день присвячені Богу особи приносять або відновлюють свої чернечі обітниці.

с. М. Кароліна, с. М. Мирослава і я в цей день також, на Євхаристії в присутності цілої парафії, урочисто відновили свої обітниці: Чистоти, Убогості та Послуху.

Детальніше...
 
Вісті з Іллічівська! 2013 рік

На згадку про св. Миколая, єпископа Міри, який відзначався благочестям і милосердям, ми приготовлювали невеличкі подарунки для інших, а особливо для дітей. В цей день у нашому монастирі не бракувало радості, святий прийшов до дітей, які ходять на катехизацію. Ми дарували один - одному радість, добросердечну усмішку і доброту.

с. Схоластика

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Останні новини

Єлизаветанки - місіонерки
Вже не перший рі...

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...

Ми в Україні

Ми в Україні
Кіровоград Пе...
Червоноград
Червоноград Д...
Чорноморськ
Чорноморськ ...