Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:   Молитви за Батьківщину
Молитва за Батьківщину PDF Друк E-mail
Написав Адміністратор   

"Боже, Владико і Царю народів!
Просимо Тебе за заступництвом Святої Ольги і Святого Володимира: наповни нас силою Твого Духа. Даруй нашим серцям мир, помнож надію на Твою любов. Пробуди в нашому народі прагнення до миру й свободи. Зроби нас здатними творити наше спільне майбутнє.

Боже! Нехай Святий Дух змінює обличчя нашої землі та зміцнює Твій народ; нехай Він допомагає нам зберегти Твоє Царство в особистому  й  родинному  житті  кожної  людини, в житті суспільства й держави. Убережи нас від егоїзму, не дозволь, щоб сильніші зневажали слабкіших.

Захисти нас від ненависті та упередженості до людей, які мають інші погляди. Навчи нас перемагати зло,але щоб водночас у кожній людині, яка чинить зле, ми бачили брата і не позбавляли її права на покаяння. Навчи кожного з нас помічати власну провину, а не шукати скалки в оці ближнього. Навчи нас бачити добро всюди, де воно є; надихни нас ревно оберігати його, підтримувати й відважно захищати. Вбережи нас від брехні, яка губить мир. Дай нам мужність жити в правді. Даруй нам хліб насущний. Благослови наші труди, Боже, Владико і Царю народів! Амінь".

 

Останні новини

Єлизаветанки - місіонерки
Вже не перший рі...

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...