Єлизаветанки в Україні :
Previous Next
You are here:  
РІК МИЛОСЕРДЯ PDF Друк E-mail
Написав Адміністратор   
Понеділок, 08 лютого 2016 10:22

Коронка до Божого Милосердя

Початок:

Отче наш... Радуйся, Маріє... Вірую в Бога...

На великих зернятках:

Предвічний Отче, жертвуємо Тобі Тіло і Кров, душу і божественність возлюбленого Сина Твого, Господа нашого, Ісуса Христа.
На ублагання за гріхи наші і усього світу.

На малих зернятках:

Заради Його тяжких страждань будь милосердним до нас і усього світу.

Закінчення:

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний! Помилуй нас і весь світ (тричі).

 

О Крове і водо, що витекли із Серця Ісусового як джерело милосердя для нас, уповаємо на Тебе.

Новенна до Божого Милосердя

(Для індивідуального читання)

Новенну розпочинаємо читати за дев’ять днів до свята Божого Милосердя, тобто в день Великої П’ятниці. Щодня читається молитва, призначена на цей день. На початку кожного дня наводиться цитата зі Щоденника св. Фаустини.

Перший день

Молімося про Милосердя для всього людства.

«Сьогодні приведи до Мене все людство, а особливо всіх грішників, і занур їх у море Мого Милосердя й цим втішиш Мене в гіркому смутку, в який поринаю через втрату душ».

Всемилостивий Ісусе! Головна Твоя риса – любити нас і пробачати нам. Не зважай на наші гріхи, але на довіру, з якою ми покладаємося на безмежну доброту Твою. Прийми нас усіх у святиню Твого Всемилостивого Серця й не випускай нас із Нього повік. Благаємо Тебе ради любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом.

Отче Предвічний! Поглянь милосердним поглядом на бідних грішників та на все людство, огорнуте наймилостивішим Серцем Ісуса і заради Його тяжких страждань обдаруй нас своїм милосердям, щоб ми прославляли Твою всемогутність повіки. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Другий день

Молімося за духовенство, через яке на людство сходить Боже Милосердя.

«Сьогодні приведи до мене священицькі та чернечі душі й занур їх у бездонне Моє Милосердя. Вони дали Мені силу перенести гіркі муки; ними, ніби судинами, спливає на людство Моє Милосердя».

О Всемилостивий Ісусе! Від Тебе походить усе добро. Помножуй благодаті в наших душах, щоб ми виконували гідні вчинки милосердя, аби ті, хто дивиться на нас, прославляли Отця Милосердя, який є на небі.

Предвічний Отче! Поглянь милосердно на гроно вибраних у Твоєму винограднику, на душі священицькі й чернечі та обдаруй їх благодаттю свого благословення, а заради почуттів Серця Твого Сина, в якому ці душі замкнені, подай їм своє світло й силу, щоб вони могли вести інших дорогою спасіння, щоб разом співали славу Твоєму невичерпному Милосердю навіки. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Третій день

Молімося за всіх християн.

«Сьогодні приведи до Мене всі побожні й вірні душі й занур їх у море Мого Милосердя; ці душі втішали Мене на хресній дорозі й були краплиною втіхи серед моря смутку».

О Всемилостивий Ісусе! Ти щедро даруєш усім свої благодаті зі скарбниці Божого Милосердя. Прийми нас до храму свого Всемилостивого Серця й не випускай із Нього повіки. Благаємо Тебе про це заради незбагненної Твоєї любові до Небесного Отця, яка спалює Твоє Серце. Предвічний Отче! Поглянь оком милосердя на вірні Тобі душі як на спадщину Твого Сина й заради Його болісної муки дай їм своє благословення. Оточуй їх своєю нескінченною опікою, щоб вони ніколи не втратили любові й скарбу святої віри, але щоб разом із хором Ангелів і Святих прославляли Твоє безмежне Милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Четвертий день

Молімося за невіруючих, які ще не знають Божого Милосердя.

«Сьогодні приведи до мене язичників і тих, хто Мене ще не знає. І про них Я думав під час своєї гіркої муки, а їхня майбутня ревність утішала Моє Серце. Занур їх у море Мого Милосердя».

О Всемилостивий Ісусе! Ти – світло світу! Прийми до храму свого Всемилосердного Серця душі язичників, які Тебе ще не знають. Нехай промені Твоєї благодаті осяють їх, щоб вони разом з нами прославляли чудеса Твого Милосердя, й не випускай їх із храму Твого Всемилостивого Серця. Предвічний Отче! Поглянь оком свого милосердя на душі язичників і тих, хто ще не знає Тебе, але також прийнятих у святиню Серця Ісуса. Приведи їх до світла Євангелія. Ці душі не знають, яким великим є щастя любити Тебе. Вчини, щоб і вони прославляли щедрість Твого Милосердя повіки. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

П’ятий день

Молімося за тих, хто відійшов від єдності зі святою Церквою.

«Сьогодні приведи до Мене душі роз’єднаних братів і занур їх у море Мого Милосердя. У гірких стражданнях вони роздирали Моє Тіло й Серце, тобто Мою Церкву. Коли вони повертаються до єдності з Церквою, Мої рани гояться, полегшуються Мої страждання».

О Всемилостивий Іусе! Ти – сама доброта, Ти не відмовляєш у світлі тим, хто Тебе покірно про це благає. Прийми до храму свого Всемилостивого Серця душі наших роз’єднаних братів і допровадь їх своїм світлом до єдності з Церквою та не випускай їх із храму свого Всемилосердного Серця. Вчини так, щоб і вони звеличували щедроти Твого Милосердя. Отче Предвічний! Подивись милосердним оком на душі наших роз’єднаних братів, особливо на тих, хто розтратив Твої блага й зловживав Твоїми благодатями, вперто залишаючись у своїх гріхах. Не зважай на їхні провини, але на милість свого Сина й на Його гіркі муки, які Він прийняв ради них, тому що й вони огорнуті наймилостивішим Серці Ісуса. Вчини так, щоб і вони прославляли Твоє велике Милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Шостий день

Молімося за дітей.

«Сьогодні приведи до Мене душі тихі й покірні та душі малих дітей і занур їх у Моє Милосердя. Ці душі найбільш схожі на Моє Серце, вони зміцнювали Мене в гірких передсмертних стражданнях. Я бачив їх, ніби ангелів земних, які перебуватимуть біля Моїх вівтарів. Бурхливим потоком Я проллю на них свої благодаті. Мою благодать здатна прийняти тільки покірна душа, тому покірні душі Я обдарую своєю довірою».

О Всемилостивий Ісусе! Ти сказав: «...навчіться від Мене, бо Я лагідний і покірний серцем...» (Мт 11, 29). Прийми до храму свого Всемилосердного Серця тихі й покірні душі – душі малих дітей. Ці душі, будучи пахучим букетом перед Троном Небесного Отця, пахощами, якими насолоджується сам Бог, приведуть у захват небеса. Вони користуватимуться особливою прихильністю Бога. Ці душі постійно перебувають у храмі Твого Всемилостивого Серця й невтомно співають гімн любові та милосердя на віки вічні. Предвічний Отче! Поглянь оком милосердя на душі тихі, покірні й на душі малих дітей, які зачинені в храмі Твого Всемилостивого Серця. Вони найбільш уподібнені до Твого Сина. Аромат цих душ возноситься з землі й досягає Твого трону. Отче милосердя й великої доброти! Благаю Тебе заради любові й прихильності, які Ти маєш до цих душ, благослови весь світ, щоб усі вони разом співали славу Твоєму Милосердю на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Сьомий день

Молімося за тих, хто славить Боже Милосердя.

«Сьогодні приведи до Мене душі, які особливо вшановують і прославляють Моє Милосердя, й занур їх у Моє милосердя. Ці душі найболісніше переживали Мою муку й найглибше проникали в Мій Дух. Вони є живим відображенням Мого милостивого Серця. Вони особливим сяйвом будуть сяяти в майбутньому житті. Жодна з них не потрапить у пекельний вогонь. Кожну особливим чином захищатиму в її смертний час».

О Всемилостивий Ісусе! Ти, чиє Серце – сама любов, прийми до храму свого Всемилосердного Серця душі, які особливо вшановують і прославляють велич Божого Милосердя. Вони, міцні силою самого Бога, незважаючи на всілякі страждання й перепони, просуваються вперед, уповаючи на Твоє Милосердя. Вони, з’єднані з Тобою, тримають на своїх плечах ціле людство. Ці душі не будуть засуджені суворо, а Твоє Милосердя огорне їх у годину смерті. Предвічний Отче! Поглянь на душі, які особливо вшановують і прославляють головну Твою ознаку, якою є Твоє незбагненне Милосердя і які огорнуті наймилостивішим Серцем Ісуса. Ці душі є живим Євангелієм, їхні руки сповнені милосердних учинків, а повні радості серця співають гімн милосердя Всевишньому. Благаємо Тебе, Боже: прояви до них своє Милосердя згідно з надією та довірою, яку на Тебе покладають. Нехай для них здійсниться обітниця Ісуса, який сказав, що душі, які шануватимуть це невичерпне Його Милосердя як свою славу, Він сам захищатиме в житті, а особливо в смертну годину. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Восьмий день

Молімося за душі, які перебувають у чистилищі, щоб струмені Христової Крові зменшили їхні страждання.

«Сьогодні приведи до Мене душі, які перебувають у в’язниці чистилища, й занур їх у безодню Мого Милосердя. Нехай струмені Моєї Крові вгамують їхню спрагу. Усі ці душі Я дуже полюбив, вони вже сплачують данину Моїй справедливості. Тобі під силу принести їм полегшення. Візьми зі скарбниці Моєї Церкви усі відпусти й пожертвуй їх за них. О, коли б ти знала їхні страждання, ти б постійно жертвувала за них милостиню духа та сплачувала би борги Моїй справедливості».

О Всемилостивий Ісусе! Ти сам сказав, що хочеш милосердя. Вводжу до храму Твого Всемилостивого Серця душі, які страждають у чистилищі. Вони дуже милі Тобі, але мусять сплачувати Твоїй справедливості. Хай струмені Крові й Води, які витекли з Твого Серця, погасять полум’я чистилища, щоб і там прославилась сила Твого Милосердя. Предвічний Отче! Поглянь оком милосердя на душі, що страждають у чистилищі, зачинені у Всемилосердному Серці Ісуса. Благаю Тебе ради мук Христа, Твого Сина і ради гіркоти, якою була залита Його пресвята душа, подай своє Милосердя душам, які перебувають під справедливим Твоїм наглядом. Не дивись на них інакше, як тільки крізь рани Ісуса Христа, Твого улюбленого Сина, бо віруємо, що доброта й Милосердя Твої безмежні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Дев’ятий день

Молімося за душі, які перебувають далеко від Бога, бо саме вони були причиною страждань Господа Ісуса в Гетсиманському саду.

«Сьогодні приведи до Мене душі холодні й байдужі та занур їх у безодню Мого Милосердя. Ці душі дуже болісно ранять Моє Серце. Найбільшої зневаги зазнала Моя Душа в Гетсиманському саду саме від душ байдужих. Вони стали причиною Моїх слів: “Отче, коли Ти хочеш, віддали від мене цю чашу, тільки хай не Моя, а Твоя буде воля!” Рятівне коло для них – звернутися до Мого Милосердя».

О Всемилостивий Ісусе! Ти – саме милосердя. Я впроваджу до храму Твого наймилосерднішого Серця всі холодні душі. Очисти їх вогнем своєї Любові й розтопи лід їхніх сердець. О милосердний Ісусе! Вияви всемогутність свого Милосердя, приведи їх у саме вогнище своєї любові та обдаруй їх святою любов’ю; бо Ти все можеш.

Предвічний Отче! Поглянь оком милосердя на холодні душі, огорнуті наймилосерднішим Серцем Ісуса. Отче милосердя! Благаю Тебе заради гірких страждань Твого Сина й заради тригодинного вмирання на хресті, дозволь, щоб у них з’явилось прагнення служити Тобі та постійно прославляти Твоє Милосердя. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 лютого 2016 10:28
 

Найпопулярніші

Юніорат
    Юніорат ...
Аспірантура
  Аспіранту...
Новіціат
  Новіціат ...